KONST / Litografier / Färglitografi 11468720
nr 1146 8720
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, Landskap, 4/150, motivet: 65x47
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:13:31
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)